בדק בית מקצועי – חברת מודי אדלר

וותק של 42 שנים

לא כל הנוצץ הוא זהב: בדק בית של מודי אדלר:

כניסה לבית חדש, שזה עתה עלה על הקרקע, מלווה בלא מעט התרגשות. גם רכישה של דירה יד שנייה והמעבר אליה יכול לרגש מאד ולשמח כאחד. אולם, מה קורה אם לאחר זמן מה מגלים ליקויים בדירה, כמו רטיבות או אפילו סדקים בקירות? מה קורה אם מזהים נזקים חמורים שעשויים אפילו להיות מסכני חיים? כדי למנוע זאת, ובעיקר גם כדי לאפשר מרחב בטוח ונעים, מומלץ לבצע בדיקת בדק בית לפני המעבר או לפני רכישת הדירה. בדיקה זו עוזרת לאתר את כל הליקויים הקיימים במבנה, בין אם מדובר בליקויים אסתטיים או בטיחותיים, בין אם אלה ליקויים השייכים לשלד עצמו או לאחת מתשתיותיו.
למידע נוסף על סדקים וסוגי סדקים בקירות היכנסו לכאן

בדק בית מקצועי ואמין אשר יקנה לכם שקט ביטחון ואפילו יחסוך לכם הוצאות עתידיות:

מודי אדלר, מהנדס אזרחי מומחה, מציע את שירותיו בתחום ומספק מענה מתאים לכל מי שמתכנן לרכוש דירה יד שנייה, לכל מי שלוקח חלק בפרויקט תמ"א 38 וגם לכל מי שרכש דירה חדשה מקבלן. בעזרת ביקורת המבנים שהוא מבצע, הוא יכול לאתר את הליקויים הקיימים במבנה ובכך לחסוך לדיירים עוגמת נפש רבה והוצאות כספיות מיותרות. מודי אדלר, בעל ניסיון של למעלה משלושים שנה בתחום, בוחן את המבנה לעומקו, תוך התייחסות אל תשתיות הבית הקיימות, כמו תשתית החשמל, תשתית הביוב, תשתית הגז ועוד. הוא מתייחס, במהלך הבדיקה לשלד המבנה עצמו וכן גם לחלקו החיצוני. במידה ומדובר בדירה בבניין משותף, נבדקת גם מעלית הבניין, החניה וגם הלובי שלו.
מדובר באחת הבדיקות החשובות ביותר שיש לבצע לכל נכס נדל"ני. שירותיו של מודי אדלר מתאימים לנכסים פרטיים וגם לנכסים עסקיים מסוגים שונים, כמו מפעלים וחנויות.
מעוניינים לדעת עוד על בדק בית? כל התשובות לכל השאלות הנפוצות נמצאות כאן!

ביקורת המבנים שהוא מבצע, בעזרתו של מכשור מתקדם המזהה את הליקויים הקיימים בקלות ובמהירות, מאפשרת לאתר תקלות רבות ולהכין מסמך מסודר המרכז אותן. בעזרתו של מסמך זה יכולים בעלי או רוכשי המבנה לפנות ישירות אל הקבלן או אל בעלי הדירה, שאותה הם מעוניינים לרכוש. מדובר במסמך בעל כוח רב במקרים של ערכאות משפטיות, מסמך המסייע במציאת הפתרונות הנדרשים וביצירתו של מרחב בטוח ונעים יותר למגורים.

חוות הדעת ההנדסית של מודי אדלר כתובה באופן ברור ושקוף, ובעיקר גם בגובה העיניים. גם כאלה, שאינם מומחים בכך, יכולים להבינה ולפנות אל הגורמים הרלוונטיים כדי לטפל בבעיה. זיהוי הליקויים בקירות, בשלד, בחשמל, באינסטלציה, בחלונות, בריצוף, באיטום וגם בדלתות, נעשה באופן מקצועי ומעמיק מאד. זיהוי, המאפשר, בסופו של דבר, להיכנס למבנה תקין, ולבצע בעת הצורך את כל הטיפולים והתיקונים החשובים.

צרו קשר עם מודי אדלר, המומחה המוביל בתחום הבדק בית עוד היום ותימנעו מעצמכם עוגמת נפש והוצאות כספיות גבוהות. צרו קשר, אנו ממתינים לפנייתכם!! (שיחת ייעוץ ללא התחייבות!)