איטום גגות למניעת רטיבות ונזקי מים

גג הבית שלנו נועד לשמור עלינו ועל כל הרכוש שלנו יבשים ובטוחים. בשביל שגג הבית שלנו יוכל אכן לספק לנו ביטחון הוא חייב להיות חזק ותקין. גג שיש בו רטיבות או הצטברות של נוזלים יכול להישבר או לא להעניק לנו מחסה מפני הגשם והרוח. אם אנחנו רוצים שגג הבית שלנו יהיה בטוח ואיכותי אנחנו חייבים לאטום אותו. איטום גגות למניעת רטיבות ונזקי מים יכול לחזק את הגג של הבית שלנו ולהפוך אותו לבית שנעים לחיות בו. איטום גגות נעשה בדרך כלל לגגות בטון ולא לגגות רעפים (אותם אוטמים באופן שונה).

איך ניתן לאטום גגות בפני רטיבות ונזקי מים?

איטום גגות בטון נעשה באמצעות חומרי איטום ובידוד כמו למשל זפת, סיד וצבע לבן. לאחר שמסיימים לבנות את הגג מורחים עליו זפת. זפת היא חומר שחור שמבודד טוב מאוד וקולט בצורה חזקה מאוד את קרני השמש עד שהוא הופך להיות לוהט. בשביל שהזפת תבודד את הבית שלנו ולא תחמם אותו יתר על המידה נהוג למרוח עליה סיד לבן – אשר מאפשר לה להיות איכותית אך לא מסוכנת ומזיקה. איטום גגות נעשה רק על ידי אוטמי גגות מקצועיים שזהו תחום ההתמחות שלהם.

איטום גגות – למה חשוב לאטום את הגג מבחינה היגיינית?

איטום הגג שלנו חשוב מאוד בשביל שהבית שלנו יהיה מקום היגייני ונקי. בית שהגג שלו רטוב הוא בית שלמזיקים כמו יונים, חרקים וחולדות קל יותר להיכנס אליו. גג שיש בו רטיבות הוא גם גג שיכולות להתפתח בו פטריות או עובש. כאשר אנחנו אוטמים את הגג שלנו בצורה איכותית מפני רטיבות אנחנו למעשה הופכים אותו למקום היגייני יותר. קרא עוד על איתור נזילות מים. הגג האטום יאפשר לנו לשמור על הניקיון ועל האסתטיקה של הבית שלנו. לגג של כל בית חשוב לאטום. חשוב לאטום גגות של בתים שיש בהם ילדים קטנים אשר יכולים להיות רגישים מאוד למפגעים תברואתיים שונים כמו מזיקים וחולדות. שמירה על הבית שלנו נקי תאפשר לנו ליהנות מבית שנעים ובטוח לחיות בו.

איך איטום הגג שלנו ישביח את ערך הבית שלנו?

כאשר אנחנו אוטמים את הגג שלנו אנחנו יכולים להשביח את ערך הבית שלנו ולהפוך אותו לבית יוקרתי יותר. בית יוקרתי הוא לא רק בית שיש לו עיצוב יוקרתי – זהו בית שנעים לחיות בו ושההיגיינה שלו גבוה מאוד. כאשר אנחנו אוטמים את גג הבית שלנו אנחנו הופכים את הבית שלנו לבית איכותי מאוד. שמירה על איכות הבנייה של הבית שלנו תהפוך את הבית שלנו מבית מוזנח לבית יוקרתי מאוד מכל הבחינות. הזנחה לאורך שנים של הבית שלנו תהפוך את הבית שלנו לבית שהערך הכספי שלו ירד לטמיון ויהיה לנו קשה מאוד למכור אותו תמורת סכום הוגן.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...