איך בוחרים חברת בדק בית הטובה ביותר

השוק מוצף בחברות רבות המציעות בדיקת בדק בית לקוני דירות חדשות ולקוני דירות מיד שנייה. כדי לבחור את הטובים ביותר, חשוב לקבל המלצות. אינספור לקוחות ישמחו להמליץ על מודי אדלר, מהנדס בניה מומחה וותיק בתחום בדיקת בדק בית וביקורת מבנים. צרו קשר והצטרפו אל משפחת הלקוחות המרוצים.

טיפים ועצות טובות שיעזרו לבחור את הטובים מכולם:

  • הניסיון הוא פרמטר מרכזי בבחירת חברת בדק בית. רק חברה בעלת ניסיון רב שנים תדע לאתר ליקויי בניה בכל התחומים. הניסיון רב השנים ידע למקד את הצוות המקצועי בחיפוש אחרי ליקויי בניה מכל התחומים.
  • חברת ביקורת מבנים בוחרים לפי המלצות. כמו בכל תחום גם בתחום של איתור ליקויי בניה חשוב לקבל המלצות על אודות החברה. אם אינכם יכולים לקבל המלצות מחברים טובים או מבני משפחה נסו לדלות המלצות וחוות דעת ברשת האינטרנט. הקישו במנועי החיפוש: בדק בית ותקבלו מידע רב על אודות החברות המובילות בתחום.
  • חוות הדעת הניתנת בתום בדיקת ביקורת מבנים מפרטת ליקויי בניה שהתגלו בנכס. חוות הדעת המקצועית תעזור לכם לדרוש מהקבלן את תיקון הליקויים. אם יסרב הקבלן לבצע את התיקונים תוכלו לפנות לבית המשפט. חשוב לבחור מהנדס מוסך אשר חוות דעתו תהווה הוכחה קבילה בכל ערכאה משפטית.
  • לפני שאתם בוחרים מהנדס מומחה לביצוע ביקורת מבנים חשוב לערוך סקר שווקים ולהשוות מחירים על בסיס נתונים שווים. חשוב להשוות בין ההצעות הרבות שתקבלו מהם הליקויים שאותם בודקת החברה. כדאי גם לדעת כי המחיר אינו הפרמטר העיקרי בבחירת החברה, אלא המוניטין, הניסיון וההמלצות.
  • אל תתפתו למחירים נמוכים. לא אחת מחיר נמוך מאותת על איכות הבדיקה ועל המיומנות של הבודקים. חברה מקצועית המעסיקה מהנדסים מומחים המלווים בציוד עדכני וחדיש, אינה יכולה להעניק הנחות מפליגות.

למידע נוסף לבחירת חברת בדק בית לחצו כאן

קונים דירה? טיפים ועצות טובות שיסייעו לכם לבצע עסקת נדל"ן מושלמת?

אל תקנו דירה בלי בדיקת בדק בית. נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי בלמעלה מתשעים אחוז מהדירות בישראל מצויים ליקויי בניה. אל תיכנסו לנתוני הסטטיסטיקה העגומים והימנעו מעוגמת נפש. רק בדיקת ביקורת מבנים היא הערובה לעסקת נדל"ן מוצלחת.

קונים דירה חדשה מקבלן? עיינו בחוק המכר כדי לדעת מהן הזכויות שלכם. כאשר אתם מערבים עורך דין בתהליך הקנייה, חשוב לוודא כי עורך הדין מומחה בתחום המקרקעין וידע לבדוק את הפרמטרים המשפטיים הנחוצים כדי לבצע עסקה מוצלחת.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...