בדק בית לפני המעבר לדירה החדשה

רכישת בית היא צעד מאוד משמעותי בחייו של כל אחד ואחת מאיתנו, אנחנו משקיעים את כל החסכונות שלנו ולוקחים הלוואה לשנים רבות כדי לממש את החלום ולחיות בבית משלנו. בניגוד להשכרה, קניית בית זו החלטה שהשלכותיה תלווה אותנו לכל החיים, אם ניכנס לבית שיש בו ליקויי בנייה או שאינו עומד בסטנדרטים שאנו מצפים להם נאלץ לשלם על כך מחיר כבד לאורך זמן. בדק בית טרם הכניסה לבית חדש או לדירה חדשה זו בדיקה הכרחית שכן היא יכולה למנוע מכם לעשות טעות גדולה מאוד.

על כל צעד וכל החלטה שאנו עושים טרם הכניסה לבית אנחנו מבצעים בדיקות קפדניות ולא משנה אם מדובר בבחירת הרהיטים החדשים, בחירת חברה להובלת דירות, החברה שתבנה עבורנו את המטבח, בחירת הרהיטים או בחירת המיקום של הבית. אז אם על כל דבר, ולו הקטן ביותר טרם הכניסה לבית אנחנו מבצעים בדיקות קפדניות- האם זה הגיוני שאת הבדיקה החשובה ביותר לא נעשה בצורה המדוקדקת ביותר? בדק בית לפני כניסה לדירה חדשה זו הדרך שלכם למנוע טעויות ולהיות רוגעים ובטוחים שאתם מקבלים בדיוק את מה שציפיתם לקבל.

 

מהמסד ועל הטפחות – בדיקה מקיפה של כל הבית:

 

בדיקת הבית טרם הכניסה תגלה עבורכם מה שהקבלן או בעל הבית נמנעים מלספר לכם ותציף עבורכם את הבעיות והתקלות שלעיתים סמויות מהעין ורק אנשי מקצוע יכולים לזהות אותן. בדיקת השלד, בדיקה של הגז, בדיקת התשתית, בדיקת הקירות, בדיקת סדקים, בדיקת הריצוף, בדיקת הרצפה, בדיקת החשמל וכל בדיקה אפשרית שאתם יכולים לעלות על דעתכם נעשית כאשר את שוכרים חברה שתבדוק עבורכם לאן בדיוק אתם נכנסים ואיזה בית או דירה אתם עומדים לרכוש.

בדק בית היא בדיקה מקיפה וכוללת את כל התחומים, החל מהדברים הפשוטים והקלים שגם אנשים הדיוטים שיכולים לזהות ועד הבדיקות המסובכות והמורכבות שרק בודק מקצועי ומיומן יוכל לזהות. אם אתם סגורים על הבית חכו עוד רגע עם הובלת דירה או בחירת רהיטים, אל תיכנסו לבית לפני שבדקתם אותו מכל הכיוונים, מכל הצדדים ובכל המקומות האפשריים.

 

להיכנס לבית בראש שקט:

 

רכישת בית היא צעד כלכלי מאוד מורכב עבור רובנו ולכן עלינו לעשות את זה הבדיקות האפשריות לפני שאנחנו דורכים את הצעד הראשון שלנו בבית החדש. בדיקת בדק היא בדיקה חובה ואם אתם חושבים שמדובר בהוצאה כלכלית מיותרת חשבו רגע על היחס בין ההוצאה הכספית על רכישת הבית וכל מה שמסביב לעומת הבדיקה ותבינו שזה משתלם מאוד. דמיינו לעצמכם סיטואציה שתבצעו בדיקה ותגלו כי קיימת תקלה בשווי של עשרות אלפי שקלים, האם גם אז תחשבו שמדובר בהוצאה מיותרת? בדיקת בדק בית תוכל לגרום לכם להיכנס לבית בראש שקט וללא מחשבות האם הבית שרכשתם הוא אכן הבית המושלם שהבטיחו לכם.

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לשיח?
אשמח לקבל את תגובתך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>