בדק בית לרטיבות

רטיבות – הידעתם כי רטיבות גורמת לירידת ערך הדירה?

איגוד השמאים הודיע לא מזמן כי החליט לכלול את גורם הרטיבות במדדים המשפיעים על ערך הדירה. לטענת האיגוד, רטיבות היא אחת מליקויי הבניה הנפוצים ביותר והגורמים לנזקים רבים בדירה ולהוצאות כספיות גבוהות. עוד מסרו השמאים כי כמעט בכל דירה מתגלים ליקויי בניה בתחום הרטיבות.

ליקויי בניה בתחום הרטיבות גורמים לנזקים רבים:

מבנים עשויים מבלוקים ומבטון מזוין. רטיבות ממושכת במבנה עלולה לגרום להיחלשות הבטון ולחלודה בפלדה התומכת את הבטון. בעקבות הרטיבות הממושכת עמודי הבטון, התקרות וחגורות הבטון עלולים להיחלש. רק ביקורת מבנים המתבצעת באמצעות מהנדס מוסמך ובליווי ציוד מקצועי חדשני תדע לגלות את כל הסודות המסתתרים בקירות.

רטיבות גורמת לליקויים אסתטיים
. הרטיבות גורמת לנפיחות בטיח, לסדקים ולשברים בקירות ולנשירה של חיפויי הקירות. הרטיבות עלולה לגרום גם לכתמי עובש, לשינויים בצבע הקירות ועוד.

רטיבות במערכת החשמל גורמת לחלודה בחוטי הנחושת ועלולה לגרום לקצרים במערכת החשמל וכתוצאה מכך להתחשמלות ולסכנת חיים. גיליתם סימני רטיבות? הזמינו מיד בדיקת בדק בית כדי לאתר פגיעה במערכת החשמל ולהגן על בני המשפחה.

רטיבות גורמת לבעיות בבידוד. אתם לא מצליחים לחמם או לקרר את הבית? המזגן או ההסקה עובדים שעות נוספות אך ללא תוצאות? בדיקת ביקורת מבנים תאתר ליקויי בניה בתחום הרטיבות, תצביע על הדרכים האפקטיביות לתיקון ותחסוך לכם אלפי שקלים בשנה.

מים כלואים הם הימלטות איטית של מים עומדים. מים כלואים גורמים לנזקים בריצוף, נזק לרובה שבין האריחים, שינוי הצבע והמרקם של חיפויי הרצפה ויצירת כתמים. יש לכם שטיחים? הרטיבות גורמת לריחות בלתי נעימים ולהריסת השטיחים. פרקטים מעץ או למינציה מתנפחים ומתעוותים בשל ליקויי בניה מתחום הרטיבות.

מהם הסיבות הנפוצות לרטיבות?

ליקויי בניה בעת בניית המרפסות כמו שיפוע לא נכון של המרפסת או ניקוז לא תקין עלולים לגרום לחלול מי הגשמים ברצפת המרפסת, להתפשט אל הדירה ולגרום לנזקים גדולים.

ליקויי בנייה בטיוח הקירות כמו טיח חיצוני בלתי מתאים, טיח סדוק, בעיות איטום ועוד עלולים לגרום לחדירת מים לקירות הבית ולבעיות רטיבות.

איטום לקוי הוא אחד הגורמים העיקריים לבעיות רטיבות. איטום לקוי של קירות ורצפות במטבח, בחדרי הרחצה עלול לאפשר למים לחדור בין האריחים שעל הקיר או ברצפה ולגרום לרטיבות. גם איטום קווי הממשק בין הכלים הסניטאריים כמו כיורים אמבטיות ועוד לבין הקירות מהווים את אחד הגורמים הנפוצים של בעיית הרטיבות.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...