רגע לפני שהעסק מסתבך – איתור נזילות

כחלק מבדיקת בדק הבית השגרתית, אחד הדברים שמנסים לאתר באמצעות הבדיקה הוא נזילות אפשריות. לרוב קורה שמבקשים את השירות של חברת בדק בית לפני רכישת נכס גדול, על מנת להבטיח את תקינותו המלאה. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי מדובר על בדיקה שכדאי לערוך אחת לתקופה. הנכס בו אתם גרים עתיד להימכר לידיים אחרות בהמשך, כך שחשוב לתחזק אותו על הצד הטוב ביותר על מנת לשמר את ערכו. בעת שתערכו בדק בית של מודי אדלר, תוכלו להיות שקטים כי מדובר על בדיקה מקיפה שתצליח לאתר את הכשלים בדירתכם, במידה וישנם כאלו.

 

יכול להיות שישנה נזילה?

אחד הדברים השכיחים ביותר במבנים הוא הנזילות. מדובר על דבר המתרחש חדשות לבקרים, ועל כן חשוב להיות עירניים לגבי כשל שכזה. את הבדיקה המקיפה תערוך חברת בדק בית, אך גם אתם תוכלו לזהות סימנים מקדימים כי אכן ישנה נזילה. איך תדעו כי יש חשש לנזילה? ראשית, תוכלו לצפות בכתמים על הרצפות ועל הקירות. כאשר מדובר על הרצפות, תוכלו באותה המידה להבחין בפרקט שהתנפח, המעיד על מים תחתיו. בנוסף, אם בביתכם קירות עם כתמים, עובש וריחות לא נעימים, סביר כי מדובר על נזילה אשר מצריכה בדיקה ומענה.

 

מעבר למימדים החזותיים, חשד לנזילה יכול לעלות גם בעת שתקבלו חשבון מים גדול מהרגיל, המעיד על שימוש הגדול יותר מהשימוש הסביר שלכם. כמו כן, כשיש נזילות, ישנו קושי גם לחמם ולקרר חדרים בעונות הקיץ והחורף, כך שמדובר על סימן נוסף אשר יכול להעיד על נזילה. דומה הדבר עם מים שאינם זורמים היטב, הבאים לידי ביטוי בזרם מים חלש. כל אלו הינם סימן אפשרי לנזילה אצלכם בבית.

 

יש מה לעשות:

לצד אי הנעימות הזמנית, תשמחו לגלות כי יש מה לעשות על מנת לפתור את הבעיה. ראשית, יש לאתר אותה ועל כן חשוב להעזר בחברת בדק הבית. לאחר מכן, יהיה ניתן לטפל בבעיה ודרכה למנוע גם עוגמת נפש, וגם לחסוך כסף רב. ככל שהבעיה תתעצם, כך גם הטיפול בה יהפוך יקר יותר מאחר ויהיה צורך בחלקים שונים וטיפולים מעמיקים יותר. שמים סוף לחשבון המים המנופח, לריחות הלא נעימים ולנראות העובש.
המאמר נכבת על ידי  www.upkeep.co.il

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...