תפקידו של מנעולן בהליך בדק בית

תל אביב היא עיר שהאוכלוסייה בה מתחלפת בתדירות גבוהה מאוד, ולכן כל מי שחי בה מכיר את עניין מעברי הדירה התכופים, לפעמים אפילו יותר מדי. למעשה, אפשר לומר שאנשים שרגילים לחיות בתרבות של עיר שבה שוכרים דירות בעיקר ולא קונים כמעט, יודעים כבר לפי איזו רשימה של קריטריונים לבדיקה ושיקולים עליהם לנהוג כאשר הם עוברים לדירה חדשה. לפי רשימה זו הם גם יבחרו אם לגור בה משום שאז יתברר שמדובר בבעל בית הוגן, שאכפת לו מהנכס, שמתחזק אותו ויודע בדיוק מה קורה בו ואינו מסתיר מידע חיוני מדייריו. בצורה כזאת תוכלו לקבל כל מה שנחוץ לכם כדי לדעת איזה בעלי מקצוע יש להתייעץ אתם לצורך בדק בית שיעניק לכם שקט נפשי, ואחד מהם הוא מנעולן בתל אביב, כמובן, והתפקיד שלו הרבה יותר נרחב ממה שאתם יכולים לחשוב עליו.

מנעולים תקינים לדלתות תקינות:

 

יש כמה סוגי דירות שמשכירים בתל אביב, ומקובלים בה מאוד. אחד הסוגים הוא פיצול דירה לכמה דירות משנה, לפעמים רק לחדרים קטנים, כך שלכל דירה יש את מתקני המטבח והמקלחת והשירותים שלה, וכולן חלק מהקומפלקס של הדירה המשותפת. כלומר, מדובר בשני סוגי מנעולים ודלתות שיש לבדוק את התקינות שלהן ועד כמה הן מחזיקות מעמד ומגינות עליכם גם מפני זרים מבחוץ וגם מפני שותפים שאינכם יכולים לבחור מבית, מבפנים. עליכם לבדוק בעזרת מנעולן בתל אביב ראשית אם דלתות הכניסה למתחם וגם לדירה שלכם הן תקינות. כלומר, הדלת עצמה אינה שבורה, מתנדנדת, נתלשת בקלות מהצירים שלה, המנעולים שלה בסדר והמנעול של הדירה שלכם תקין. מומלץ מאוד לדרוש החלפת מנעול על ידי המנעולן מתל אביב במקרה של פיצול דירות, משום שגם אם אינכם יכולים לשלוט במצב הדלת החיצונית וכל מי שנכנס אליכם למתחם כדי לבקר את השכנים שלכם, שהם למעשה שותפים לכל דבר, לא יכול להיכנס אליכם לדירה, וכבר היו דברים מעולם.

חלק חיוני בכל בדק בית חדש הוא החלפת מנעולים:

 

החליפו מנעול על הדירה הפנימית אם אתם בקומה נמוכה, ורצוי גם שהתקינו גם בריח וגם מנעול על החלונות. במקרים שיש בהם דלת אחורית משום שאתם בקומת קרקע או שיש לכם מרפסת שקל לטפס אליה, עשו הכל כדי שמנעולן בתל אביב יבטיח אתכם מפני פריצות לצורך גניבת רכוש או פגיעה בכם אם אתם נשים שחיות לבד. אל תסמכו על אף אחד. הזמינו שירותי מנעולן בתל אביב לבדוק הכל ומה שיכול להיות חדש כך שרק לכם יש מפתח לו עשו זאת. כמובן שגם המנעולן מתל אביב חייב להיות מוסמך בעצמו, בעל תעודת יושר והסמכה ממשטרת ישראל, להבין היטב בסוג המנעול והדלת שאותה הוא צריך להתקין עבורכם. אם יש אפשרות להוסיף סורגים לכל קומה עם מנעול זה מומלץ משום שהיום קל לטפס לכל קומה בכל בניין.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לשיח?
אשמח לקבל את תגובתך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>