בדיקת דירה חדשה

בדיקת דירה חדשה היא בדיקה מקצועית המתבצעת בעזרת ציוד חדיש ומקצועי. רק מהנדס מומחה ומיומן יוכל לבצע בדיקת דירה חדשה, בדיקה אמינה שתשקף לנו היטב את מצבה של הדירה החדשה. בדיקת דירה חדשה עשויה לחסוך כספים רבים בעתיד. אלמלא ביצוע הבדיקה, קוני הדירות עלולים לגלות כשלים וליקויי בנייה לאחר תום תקופת האחריות, ועלויות התיקונים יוטלו על הקונים. מאות לקוחות מודים למודי אדלר, מהנדס מקצועי ומיומן, על הבדיקות המקצועיות ועל העזרה הרבה באיתור ליקויי בנייה ובתיקונם.

בדיקת דירה חדשה לאיתור ליקויי בנייה:

בדיקת דירה חדשה תסייע לאיתור ליקויי בנייה בתחומים רבים. חוק המכר אשר נחקק בשנת 1973 נועד להיטיב עם רוכשי הדירות ולהטיל על הקבלן את האחריות לליקויי הבנייה המתגלים בדירה החדשה. רק בדיקה מקצועית של מהנדס מומחה תוכל לאתר את כל הקשיים והליקויים אשר אינם מתגלים בעין בלתי מקצועית.

ליקויי בנייה בשלד המבנה אלו ליקויים חמורים העלולים לסכן חיים ולכן חובה לאתר אותם בזמן. סדקים עבים בשלד המבנה, תזוזה או סטייה של קירות תומכים, נשירה של חיפויי הקירות ועוד מאותתים כי בשלד המבנה מצויים ליקויי בנייה חמורים.

ליקויי בנייה הפוגעים באיכות החיים של הדיירים אלו הם ליקויים בבידוד המבנה, פגיעה בתשתיות החשמל (מידע נוסף על בדק בית בתשתית החשמל), הצנרת והאינסטלציה, בעיות רטיבות ונזילות ועוד.

שילמתם הרבה כסף עבור הדירה החדשה, מגיע לכם דירה מושלמת. בדק בית בדירה חדשה מאתר גם ליקויי בנייה אסתטיים כמו מרצפות עקומות, אריחי קרמיקה פגומים בגוון לא אחיד, טיח נושר ועוד.

בדיקת דירה חדשה מאתרת ליקויי בנייה בטיחותיים כמו מדרגות רעועות, סורגים נמוכים מהתקן המחייב, מעקות רעועים, רווחים גדולים בין השלבים של המעקה ועוד.

ליקויי בנייה הנובעים מבנייה רשלנית. שימוש בחומרים מאיכות ירודה ובמינון לא נכון, מחסור בברזל ועוד. בדיקת דירה חדשה תבדוק את ההתאמה בין מה שהובטח בחוזה לבין מה שסיפק הקבלן בפועל.

בדיקת דירה חדשה – בדיקות נוספות שמומלץ לעשות:

לפני שרוכשים דירה חדשה מומלץ לבדוק את תוכניות הפיתוח של האזור. אולי מול חלונכם עתיד להיבנות מגדל רב קומות שיחסום את הנוף ואת האוויר ואולי עתיד להיסלל תחת חלונכם כביש סואן ורב מסלולי? חשוב לפנות אל הרשות המקומית ולעיין בתוכניות הפיתוח האזוריות.

חשוב לברר על אודות הקבלן הבונה את הדירה. האם הוא רשום בפנקס הקבלנים והאם הרישיון שלו בתוקף. כדאי גם לברר מהו הניסיון שלו ומה המוניטין. באתרי האינטרנט תוכלו לברר בקלות האם הוגשו תביעות משפטיות נגד הקבלן ובמה הן דנו.

יש לפנות אל לשכת המקרקעין ולבדוק האם על הקרקע שעליה עתיד להיבנות הבניין החדש לא הוטלו עיקולים ושעבודים.

בדיקת דירה חדשה כוללת גם בדיקה של התשתיות של השכונה. מהם כבישי המוצא? כמה כבישים יש? האם בשעות העומס יש פקקים רבים בכניסה או ביציאה אל השכונה? כמו כן כדאי לתת את הדעת על הפיתוח הסביבתי. האם נסללו מדרכות באזור, האם יש מספיק מקומות חניה, האם יש בקרבת מקום אזור מסחרי נגיש עם סופרמרקט, בנק, קופת חולים ועוד.

אם אתם זוג צעיר עם ילדים, חשוב לקבל מידע על מערכת החינוך באזור. האם יש בתי ספר וגני ילדים מושקעים ומומלצים? האם באזור החדש יש פארקים וגני שעשועים? בדיקת דירה חדשה הכוללת את הפרמטרים הנ"ל תסייע לכם לקבל מושג ומידע על אורח החיים הצפוי בשכונה, על רמת החיים ועל איכות החיים בעתיד.

בדיקת דירה חדשה בעידן הסלולארי כוללת גם בדיקה של מוקדי קרינה. האם בקרבת הדירה ניצבות אנטנות סלולאריות המפיצות קרינה? חשוב לדעת כי אנטנות סלולאריות פוגעות בבריאות ומורידות את ערך הנכסים.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...