בדיקת ליקויי בניה

בדיקת ליקויי בניה – עבודה של מקצוענים:

ליקויי בניה הן כשלים בבנייה ואי התאמות בין מה שהבטיח לכם הקבלן בחוזה לבין מה שקיבלתם במציאות. גם אם אתם מבינים בנדל"ן ובדירות, לא תצליחו לאתר ליקויי בניה בעצמכם. רק בדיקה מקצועית של בדק בית תאתר ליקויי בניה וביקורת בתחומים שונים, תמזער את הנזקים ותמנע מכם עוגמת נפש והוצאות כספיות. צרו קשר עם מודי אדלר מומחה בתחום בדק בית וביקורת מבנים.

בדיקת ליקויי בניה – מהם הליקויים הנפוצים:

בדיקת בדק בית מאתרת ליקויי בניה בתחומים שונים:

  • בדיקת בדק בית לאיתור נזילות נדרשת כאשר אתם מגלים סימני רטיבות בדירה. הנזילות לא ייעלמו לבד, להיפך הן יתפשטו ויעצימו את הנזקים. אל תמתינו, איתור ליקויי בניה בתחום הנזילות זו עבודה של מקצוענים המצוידים בציוד חדיש ועדכני לאיתור הנזילה. ליקויי בניה בתחום הנזילות נגרמים מסיבות רבות, רשלנות של הקבלן, לא תמיד במזיד, שימוש בחומרים מאיכות ירודה או פגיעת שיני הזמן במקרה של דירה מיד שנייה.
  • ליקויי בניה המהווים סכנה לדיירים כמו פגיעות בשלד המבנה או חדרי ממ"ד לא תקינים, מעקה לא תקין בחדרי המדרגות, סורגים שלא נבנו על פי התקן ועוד.
  • ליקויי בניה אסתטיים כמו טיח מתקלף, חיפוי קירות שהודבקו בצורה לא מקצועית, מרווחים לא אחידים בין המרצפות, רצפה שוקעת ועוד. חשוב לדעת כי על אף שליקויים רבים מתחום האסתטיקה מתגלים בעין בלתי מקצועית, רק בדיקת ביקורת מבנים מקיפה ומקצועית תאתר את כל הליקויים, גם את אלו שאינם נראים בעין בלתי מקצועית.
  • ליקויי בניה בתשתיות המבנה כמו ליקויים במערכת החשמל, ליקויים במערכת האינסטלציה ובצנרת המים. ליקויים אלו פוגעים באיכות החיים של דיירי הבית ובמקרים קיצוניים הם עלולים להוות סכנה לבטיחות הדיירים.

ליקויי בניה – שני טיפים חשובים!

כאשר אתם מזמינים בדיקת בדק בית לאיתור ליקויים בבית, הזמינו רק מהנדס מוסמך. בסיום הבדיקה תקבלו חוות דעת מקצועית המפרטת אל כל ליקויי הבניה. אם תיאלצו לתבוע את הקבלן בבית המשפט, רק חוות דעת של מהנדס מוסמך כחוק תהיה ראייה קבילה בכל ערכאה משפטית.

בבדיקת ביקורת מבנים התגלו ליקויי בניה בדירה החדשה? שלחו את חוות הדעת המקצועית לקבלן בדואר רשום או במסירה אישית ודרשו ממנו לתקן את הליקויים. לא קיבלתם תשובה? שלחו עוד פעם ועוד פעם. אל תתנו לקבלן את האפשרות לטעון כי הוא לא קיבל את חוות הדעת המקצועית ששלחתם לו.

לקריאה מורחבת על המפרט של בדיקת בדק בית לחצו כאן

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...