בדק בית לאחר שיפוצים

בדק בית לאחר שיפוצים – השקעתם כסף רב בשיפוץ, אל תחסכו בבדיקה!

בדיקת בדק בית היא הדרך הבלעדית לדעת כי הכסף הרב שהשקעתם בשיפוץ הדירה, לא הושקע לשווא. מכל עבר אנו שומעים סיפורים מסמרי שיער על קבלני שיפוצים שגבו כסף רב, אך שיפצו את הבית ברשלנות, גרמו לנזקים, להוצאות כספים ולעוגמת נפש גדולה. צרו קשר עם מודי אדלר, המהנדס המוביל בתחום בדיקת בדק בית וביקורת מבנים כדי שגם אתם לא תיכנסו לנתוני הסטטיסטיקה העגומים.

ביקורת מבנים – שש סיבות שישכנעו גם אתכם להזמין בדיקת ביקורת מבנים:

קבלני שיפוצים רבים אינם בקיאים בכל תקני הבנייה ומבצעים ליקויי בניה העלולים לסכן את דיירי הבית. רק בדיקת בדק בית מקצועית המתבצעת על ידי מהנדס ותיק ומומחה בתחום תוכל לעקוב אחרי עבודתו של קבלן השיפוצים ולוודא כי השיפוץ שביצע בוצע על פי תקנות הבניה והוראות הבטיחות. ליקויי בניה רבים מתגלים רק תקופה, ארוכה או קצרה, לאחר תום השיפוצים. חשוב לדעת כי על קבלן השיפוצים לא חלה אחריות של תיקון ליקויי בנייה במשך שנים לאחר השיפוצים כמו על קבלן הבונה דירות חדשות. לכן חשוב להזמין בדיקת בדק בית לאיתור ליקויי הבניה עוד לפני סיום ההתקשרות עם קבלן השיפוצים ולפני מועד סיום התשלומים עבור השיפוץ.

ליקויי בניה עלולים להוות מפגע אסתטי, אך לא רק. יש ליקויי בניה המסכנים את חיי הדיירים. בעת השיפוץ עלול הקבלן לפגוע, ולא תמיד במזיד, בשלד הבניין או במערכות חיוניות ובטיחותיות ולסכן את הדיירים. רק בדיקת בדק בית מקצועית תוודא כי לא נגרם כל נזק למבנה. בדיקת בדק בית תסייע לכם לבדוק האם הקבלן השתמש בחומרי הגלם הטובים ביותר. קבלני שיפוצים רבים מנסים לחסוך כסף ומשתמשים בחומרי בנייה מאיכות ירודה לפעמים גם בניגוד למה שהובטח בחוזה.

יש לכם חילוקי דעות עם הקבלן? לדעתכם הוא אינו ביצע את עבודתו בצורה מקצועית ואיכותית? אתם יכולים לפנות אל כל ערכאה משפטית כדי לקבל סעד ועזרה. חוות דעת מקצועית של מהנדס מוסמך המונפקת בתום בדיקת בדק בית, תסייע לכם להוכיח את טענותיכם בבית המשפט ותהיה ראייה קבילה. בדיקת בדק בית בודקת ליקויי בנייה הגורמים לרטיבות. איגוד השמאים הארצי מתריע בשנים האחרונות כי דירות רבות סובלת מבעיות רטיבות המורידות את ערך הדירה, גורמים לנזקים ופוגעות באיכות החיים. ביקורת מבנים מקצועית בעת השיפוצים תמנע ליקויי בניה בתחום הרטיבות ותמנע את הורדת ערך הדירה.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...