הזמנתם שירות של בדק בית? זה מה שמצפה לכם

הדבר ממנו חוששים לא מעט רוכשי דירות הוא ליפול בפח. מדובר על אחת הרכישות המשמעותיות ביותר שמבצעים כיום אנשים, כך שהמשאלה הגדולה ביותר של אותם רוכשים היא לצאת מרוצים. ישנם לא מעט תקדימים ומקרים, בהם אנשים השקיעו את מיטב כספם על רכישת דירה, ולבסוף גילו כי הם קנו לא פחות מחתול בשק. לשמחתכם, כיום ישנו שירות מהפכני שיכול להעניק לכם את השקט הנפשי לו אתם כמהים: בדק בית.

 

הבדיקה המתבצעת על ידי חברות מוסמכות המעסיקות מהנדסים ואנשי מקצוע איכותיים, בוחנים את הנכס המדובר לאורכו ולרוחבו, כשהמטרה היא ברורה: להבטיח שהרכישה שביצעתם תוכתר כלא פחות מרכישה מוצלחת. ליקויי בניה לצערנו מתגלים לא אחת, ועל מנת להבטיח כי הדירה שלכם אינה עלתה בסטטיסטיקה – בצעו את הבדיקה עם חברת בדק בית. עם תחילת התהליך, מה מצפה לכם?

 

מודי אדלר בדק בית מקצועי ואמין

ההמלצה הברורה: לבצע את הבדיקה טרם הרכישה:

 

ההמלצה החמה ביותר היא לא לחתום על חוזה הרכישה ולאחר מכן להסתייע בשירות, אלא להפך: קודם מבקשים מהקבלן, או מהדיירים הנוכחיים במידה ומדובר על דירה מיד שנייה – לבדוק את הדירה. כשם שאתם מודדים חולצה לפני שאתם רוכשים אותה, וכשם שאתם מנסים את המכשיר הסלולארי לפני ביצוע העסקה, דומה הדבר עם הדירה שלכם: לפני שקונים, בודקים. בדיקה מעמיקה של הנכס עם חברת בדק בית, תשלול כל חשש לליקוי או חריגות. מנגד, היא תוכל גם לאתר את אותם הכשלים וכך ליידע אתכם במצב הנכס בעת הרכישה.

 

השלב הבא: מאתרים את הכשלים:

 

בשלב הבא, כבר תיפגשו עם הצוות המקצועי שינסה לאתר את הכשלים ולאפיין אותם. במקרים רבים אף תתבקשו להביא את תכניות הבניה של הדירה המדוברת, המסייעת רבות לאנשי המקצוע בעבודתם. לאחר איתור הכשלים, יתעדו אנשי הצוות באמצעות מצלמה את הכשלים השונים תוך שהם יפיקו דו"ח מפורט על כל כשל וכל ליקוי. מדובר על עבודה מקצועית ויסודית שאין להמעיט בערכה, גם מאחר והכסף שלכם חשוב לכם וגם מאחר וכי המון פעמים מדובר על הבטיחות שלכם.

 

כעת, הכדור בידיים של הקבלן:

 

בעת שמדובר על דירה חדשה מקבלן, מעבירים אליו את הדו"ח המפורט תוך בקשה להתחייבות על תאריך לתיקון הכשלים, או לתשלום פיצוי כספי לדיירים שכבר רכשו את הדירה. חשוב שתדעו כי יש לכם זכות לדרוש תשובה מהירה מהקבלן תוך שהבקשה שלכם תקבל התייחסות מלאה ורצינית. במקרה ורכשתם את הדירה מיד שנייה, הרי שמדובר על הליך סבוך יותר ועל כן חשוב מאד לבצע את הבדיקה טרם הרכישה. בעת שתבצעו את בדיקת בדק בית לפני חתימה על החוזה, תוכלו להתמקח עם בעלי הדירה על העלות שלה בקיזוז עלות הליקויים. לאחר חתימת החוזה, אתם עלולים להתקל בקשיים וחוסר שיתוף פעולה.

למאמרים נוספים על חשיבות בדיקת בדק בית לחצו כאן

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לשיח?
אשמח לקבל את תגובתך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>