המפרט המדויק בבדיקת בדק הבית – חלק ב

 


בדיקת דירה

 

חיים ללא חשמל? לא בביתנו:

החשמל הינו צורך בסיסי שהורגלנו אליו וחיינו תלוים בו עד שכאשר ישנן הפסקות חשמל קצרות ויזומות אנחנו מרגישים שאיננו יכולים לעשות דבר. בדיקת בדק בית תוודא כי כשלים בחשמל בביתכם יהיו רק בעקבות תנאי מזג אוויר קשים או הפסקות יזומות. בבדיקה תיבדק איכות החיבורים של קווי החשמל השונים בבית עם דגש על בטיחות, איכות ותקן של כל אחד מהשקעים והאם ישנה קירבה לאיזורים מסוכנים כדוגמת מים. מאחר ומדובר בחשמל אין מקום לפשרות ונדמה שאחת הסיבות הממשיות לבדיקה היא בדיקת תקינות מערכת החשמל.

 

רק בלי הצפות – בדיקת מערכת הניקוז:

מי מאיתנו לא חווה הצפה בביתו בעקבות מערכת ניקוז תקולה? עם כניסתם אל מבנה חדש תוכלו למנוע זאת הודות לבדיקת בדק בית פשוטה, יעילה וחיונית. בבדיקה תיבדק היעילות של המערכת וכאשר מדובר בגג המבנה אף תיבדק היכולת למנוע נזילות ורטיבות כתוצאה מנזקי מזג האוויר או מזג אוויר סוער בכלל. אריחי הגג הינם חשובים לבטיחות ושמירת המבנה וגם הם נבדקים במסגרת הבדיקה. על מנת לוודא כי המבנה אליו אתם עתידים לעבור לא נבנה ברשלנות ובחומרים לא איכותיים, הקציבו לעצמכם תקציב על מנת לבצע את הבדיקה על הצד הטוב ביותר. למידע נוסף על איתור ליקויים באינסטלציה לחצו כאן

 

מגיעה לנו איכות חיים ללא פשרות:

בסופו של יום אנו מבצעים את הבדיקה מסיבה אחת פשוטה: להבטיח לעצמנו איכות חיים בלי פשרות תוך שמירה על הבטיחות של כל השוהים במבנה. בדיקת בדק בית הינה נכס ואנחנו כדיירים רק יכולים לחבק את הבדיקה ואת אלו אשר מבצעים אותה ולצאת ממנה נסקרים. בתקופות מסוימות לא היו הכלים ואנשי המקצוע הנכונים על מנת לבצע בדיקה שכזו וכיום אנחנו יכולים רק לקצור את פירות הטכנולוגיה והמקצועיות של העוסקים במלאכה.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...